Over BusinezzLink

Vakliteratuur in de cloud

Businezzlink is dé online kennisbank voor professionals. Hier kun je direct zoeken en ongelimiteerd lezen in honderden boeken, tools en artikelen geschreven door experts. Of het nu gaat om managementvaardigheden, vergadertechnieken, het maken van presentaties, persoonlijke ontwikkeling, solliciteren, verandermanagement, leidinggeven, of interim management: Businezzlink geeft je als professional een ruime kennisvoorsprong.

Klik hier voor een lijst van boeken en auteurs die je in Businezzlink vindt.

Slim zoeken: werkvormen, blogs, opleidingen en actualiteit

Het slimme zoeksysteem van BusinezzLink doorzoekt alle content en helpt je zo om complete informatie te vinden bij het onderwerp waarnaar je op zoek bent. Naast de vakliteratuur vind je speciale blogs, handige modellen en praktische werkvormen van experts. Ook krijg je een handig overzicht van de actualiteit: je vindt nieuws, evenementen en blogs. Businezzlink staat hiermee in het hart van de professionele wereld.

Voor wie?

BusinezzLink ondersteunt jou als leidinggevende, manager en medewerker in de professionele uitoefening van je vak. Met BusinezzLink heb je alle informatie eenvoudig doorzoekbaar bij de hand, overal en altijd.

Probeer Businezzlink
 

Een initiatief van Boom uitgevers Amsterdam

Bua

BusinezzLink is een initiatief van Boom uitgevers Amsterdam, al meer dan 175 jaar gespecialiseerd in diverse uitgaven over onder andere management, coaching en persoonlijke ontwikkeling.

Boom werkt actief samen met partners in BusinezzLink om je als abonnee dat te bieden wat je nodig hebt om als professional te floreren.

Contactgegevens

Klantenservice
klantenservice@businezz.nl
(020) 524 45 01

Marketing en promotie
Martine Siemons
m.siemons@bua.nl
(020) 521 89 34

Merel Nieuwenhuis
m.nieuwenhuis@bua.nl
(020) 215 10 73

Brenda Broekhuizen
b.broekhuizen@bua.nl

Partners en sales
Teun Rienstra
t.rienstra@bua.nl
(020) 524 45 03
06 21 24 61 47

Redactie BusinezzLink en magazine
Marloes van Beersum, Wieke Oosthoek, Sandra Buijel
redactie@businezz.nl


Uitgever
Elke Vergoossen
e.vergoossen@bua.nl

Eline Crijns
e.crijns@bua.nl
 

Postadres
Postbus 15970
1001 NL Amsterdam